Alexandr Stepanovič - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Rádoby politik

Nebezpečný násilník a podvodník zneužil několik známých modelek! Tohle provedl i Haně Reinders

28. 11. 2016

Několik známých modelek v čele s Hankou Reinders, dříve Mašlíkovou, která je i moderátorkou Snídaně s Novou, naletěly podvodníkovi, který je vylákal na přehlídku luxusních šperků. Vše bude mít zajímavou dohru, protože moderátorka podvodníka předala policii!

4 fotky
Jako „blízký přítel“ bývalého prezidenta České republiky Václava Klause, místopředseda a spoluzakladatel Občanské konzervativní strany a činovník Okamurovy SDP strany, se ve společnosti představuje podvodník Alexandr Stepanovič (35). Ten rád pořádá nákladné akce, za které potom ovšem neplatí. Jeho poslední, ale ne jedinou obětí je modelka a moderátorka Hanka Reinders (34)!

Stepanovič si známé modelky a missky objednal na přehlídku luxusních šperků. Známé krásky neměly důvod podezřívat muže, který se prezentuje několika tituly a zářivou politickou kariérou. Na akci se pochopitelně dostavily, předvedly šperky dle požadavků a čekaly na peníze, které jim byly slíbeny. Do dneška ovšem neviděly ani korunu a nejspíš se jí ani nedočkají. Dle dostupných informaci je Alexandr Stepanovič lhář a podvodník, který dluží, kam se podívá. Politická kariéra je vymyšlená, stejně tak i tituly, kterými se na veřejnosti ohání.

Hanka Reinders se rozhodla jít s kauzou na povrch a podvodníka zažalovat. Informace, které spolu s kauzou vylézají o Stepanovičovi na povrch, jsou hodně zarážející. Tento muž je v současné době souzen za ublížení na zdraví s trvalými následky. Začaly se ozývat i ženy, které s ním byly nějakou dobu v patnerském vztahu. Svěřily se, že Stepanovič je psychicky a fyzicky opakovaně napadal a pokoj jim nedal ani po rozchodu. 

Modelky tak mohou být v uvozovkách rády, že se jim nestalo něco mnohem horšího, než že nedostaly slíbené peníze za přehlídku...

Autor:

Diskuze