Balzám na rty - 9
Zdroj: Twitter
Miley Cyrus jen valí

Nebezpečné EOS balzámy! Přestaňte je používat, než bude příliš pozdě

15. 1. 2016

Když se před nějakou dobou začaly EOS balzámy prodávat i v ČR, byla to velká událost. Psalo se o nich totiž v prestižních světových lifestylových magazínech a mnohé celebrity je propagovaly na svých sociálních sítích. Nyní je všechno jinak.

8 fotek
Jennifer Lopez, Demi Lovato nebo Kim Kardashian, to jsou jen některé z mnoha celebrit, které si oblíbily kultovní EOS balzámy. Miley Cyrus je dokonce používá ve svém klipu k písni We can´t stop. EOS balzámy jsou téměř 100% přírodní, netestované na zvířatech a dle výrobce také hypoalergení.

Nyní však populární produkt, o kterém psala snad každá beauty blogerka na světě, čelí ostré kritice ze strany svých zákazníků. Jedna z uživatelek, Rachael Cronin, podala na společnost produkující EOS balzám žalobu, protože jí prý po jeho použití rty otekly a udělaly se na nich bolestivé puchýře. Sociální sítě se poté ihned začaly plnit fotkami dívek a žen, které měly po jeho nanesení stejný problém.

Společnost EOS na svých stránkách rychle vydala prohlášení, že se stará o dobro svých zákazníků, a proto používá pouze suroviny nejvyšší kvality, které jsou testované v nezávislých laboratořích, a doufá, že jí spokojení zákazníci i nadále zachovají přízeň. Jejich obavy nejsou bezpředmětné, zpráva se rozšířila do všech světových médií a je pro společnost ohromnou negativní reklamou.


 V šamponech je nebezpečná látka! Způsobuje alergie a rakovinu
I přírodní kosmetika není vždy pouze přírodní!
POZOR! Nejnebezpečnější látky v kosmetice

Autor: mkr Mudr

Diskuze