Tajemná postava - 2
Zdroj: oficiální zdroj
Už jsou tady

Návštěva z vesmíru? Pasažér letadla vyfotil oblacích strašidelnou postavu

Aktualizováno 30.1. 2016 15:02

Cestující v letadle vyfotil z obrovské výšky postavu. Odborníci se dohadují o tom, o koho mohlo jít. Je to snad návštěva z vesmíru?

4 fotky
Pasažér jistého letadla do Londýna na svůj let asi jen tak nezapomene. Naskytl se mu při něm totiž pohled, který není tak běžný. Nick O´Donoghue se vracel ze služební cesty v Rakousku a neměl ani tušení, že se mu během cesty změní pohled na život.

Aby si zkrátil dlouhou chvíli, kochal se během letu v obrovské výšce pohledem na mraky. Najednou si ale všiml něčeho neobvyklého. Tisíce metrů nad zemí si totiž uviděl postavu, která se prochází mezi mraky. Ihned popadl svůj telefon, aby vše zdokumentoval.

Poté se s obrázkem pochlubil na sociální síti. Ihned se mu dostalo desítky komentářů, kde se lidé shodovali, že jim tajemná postava připomíná robota z animovaného filmu Železný obr. Nickovi to ale spíš přišlo jako panáček Michelin.

Později se k fotografii vyjádřili i odborníci. Všichni se shodují na tom, že to byly pouze mraky a pára. Teplejší vzduch mohl stoupat také například z komínů a vytvořil nad mraky efekt, jako když na nich běží postava.

Autor: gab

Diskuze