Osmany Laffita - 1
Zdroj: Profimedia
To jsou problémy

Návrhář Osmany Laffita prožil velké utrpení! Za tuhle noční můru si ale mohl sám

12. 4. 2018

Osmany Laffita (52) byl poslední dobou vidět více než dost. Teď tomu nebude jinak. Známý módní návrhář si na sebe doslova ušil bič.

6 fotek
Módní návrhář kubánského původu Osmany Laffita byl několik posledních měsíců spojován s dvěma velkými událostmi. A to s účastí v reality show Výměna manželek, kde zjistil, jaké to je se starat o sedm dětí, a o několik týdnů později se o něm mluvilo v souvislosti se smrtí jeho milovaného tygra. A teď? Teď Osmanyho trápil kostým!

Návrhář se totiž na nějaký čas proměnil v herce, a tak byl nucen obléknout si dobový kostým, který si zároveň sám navrhl. Jenže jak to vypadá, s výsledkem úplně spokojený nebyl. Kostým mu činil trochu problémy.

Oblékl si bílé punčochy a aby je nezašpinil, dostal ještě navíc fešné pantofle. Taková kombinace ho ale zrovna nenadchla. „Tohle nejde! Vypadá to jako ponožky v sandálech,“ zhrozil se nad šílenou kombinací podle deníku Aha! známý návrhář. A tak neváhal ani vteřinu a od maskérky si půjčil o číslo menší černé baleríny. To mu ale nevadilo a s nepříjemnými otlačeninami se popral velmi statečně.

Autor: bin

Diskuze