Zdroj: YouTube.com
V jednoduchosti je krása

NÁVOD: Napusťte balónky vodou a dejte je do mrazáku! Budete překvapeni tou krásou

19. 5. 2017

Pořádáte oslavu nebo se chystáte na romantický večer ve dvou? Máme pro vás typ, jak si zpestřit pohoštění a udělat dojem na všechny hosty. Tento jednoduchý trik vás přitom vyjde jen na pár korun.

Léto se rychle blíží, sluníčko prosvěcuje naše dny už teď a brzy nebude v žádné skleničce chybět kostka ledu. Oslavy naberou ten správný letní nádech a leckdo už pátrá, čím by je šlo zpestřit. Pokud chcete udělat dojem na přátele, sousedy nebo své drahé polovičky, nemusíte pro nápad chodit daleko. Inspiraci najdete přímo tady a ani neožebračíte svou peněženku.

Překvapit můžete ledovými koulemi, ve kterých se ukrývají překrásné hlavičky květů. Stačí vám k tomu jen květy, špejle, nafukovací balónky a voda.

Postup je velmi snadný. Z rostliny odstřihněte hlavičku květu a pomocí špejle ji nastrkejte do nafukovacího balónku. Ujistěte se, že je květ skutečně uvnitř, ať už hmatem nebo mírným nafouknutím balónku. Poté nalijte do balónku vodu a pořádně ho zauzlujte. Balónek vložte do mrazáku a každou hodinu ho trochu pootočte, aby si balónek zachoval kulatý tvar. Po několika hodinách balónek rozstřihněte a vyjměte z něj zmrzlou kouli.

Zvládne to každý a výsledný efekt je ohromující. Pokud na kvítí moc nejste, můžete si udělat jen obyčejnou kouli ledu. A když do vody přidáte potravinářské barvivo nebo šťávu, rozehrajete svůj slavnostní stůl barvami. Krásnou ledovou kouli můžete využít na chlazení šampaňského a jiných ledových nápojů. Podívejte se na video!

Autor: ryn

Diskuze