Přechod pro chodce
Zdroj: Thinkstockphotos
Velké neštěstí

Natálku (5) srazilo auto: Zatímco bojuje o život, matka měla telefonát. Tak bezcitná slova nečekala!

14. 1. 2018

Holčičky šly ráno do školy a do školky, když je srazilo auto. Maminka dítěte, které nyní bojuje v nemocnici o život, měla nepěkný telefonát!

Kamarádky Natálku (5) a Lilianku (11) na přechodě srazilo auto. Teď v nemocnici bojuje o život. Řidička Nikoleta (23) zřejmě nedávala pozor, když řídila svůj vůz. Natálka a Lilianka šly ráno do školy a školky, když se na přechod vyřítilo její auto. Natálka ze je nyní po operaci hlavy a leží na JIPu ve fakultní nemocnici v Nitre. Měla krvácení do mozku a rozbitou lebku. Lilianka je na tom o něco lépe.

"Slyšel jsem náraz a viděl jsem, jak jedno dítě letí do výšky asi dvou metrů a pak ještě asi pět metrů letělo do dálky. Jedno auto jim dalo přednost, řidička naproti ne. Prý šla z noční a rodičům říkala, že má zničený život, že ona nechtěla," popisuje událost očitý svědek podle serveru Čas.sk. "Ihned jsem utíkal pomoci, byl to šok, nikomu nepřeji vidět na silnici sražené děti," dodal.

Nikoleta, která děvčátka srazila, kontaktovala Natálčinu matku. "Říkala, že ona nechtěla, že ji to mrzí, že je neviděla. Pak vzala telefon její matka a začala mi říkat, že její dcera je mladá a má zničený život. A co my? Jaký život máme my?“ říká zdrcená Janka, matka malé holčičky.

Autor: mk

Diskuze