Televize Nova natáčí druhou řadu reality show Robinsonův ostrov - 1
Zdroj: TV Nova
Kdo bude nový Robinson?

Natáčení druhé řady reality show Robinsonův ostrov je tu! Budete koukat, co se změnilo

14. 6. 2017

Televize Nova zahájila v minulých dnech natáčení druhé řady úspěšné reality show Robinsonův ostrov a pro diváky tak připravuje zbrusu novou sérii formátu, který v jarní televizní sezóně slavil úspěch u televizních diváků, internetových uživatelů a získal i silnou odezvu na sociálních sítích.

„Mám velkou radost, že můžeme divákům přinést další řadu této mimořádné reality show. Robinsonův ostrov je formát, který přesně zapadá do pestré programové nabídky televize Nova a slaví úspěch především u mladých televizních i online diváků,” říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

Z více než šesti tisíc přihlášených zájemců odletěla na izolovaný filipínský ostrov vybraná skupina Čechů, aby bojovala o pohádkovou finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč a splnění snu – stát se českým Robinsonem. Soutěžící čekají ve druhé řadě nové výzvy, náročnější úkoly i drsnější podmínky, ve kterých musí prokázat své odhodlání, vytrvalost, inteligenci, taktické uvažování a psychickou i fyzickou sílu. To vše jim zkomplikuje boj s nebezpečnou tropickou džunglí, silnými soupeři i nedostatkem potravy.

Autor: niž

Diskuze