Josef Rychtář a Ondřej Gregor - 1
Zdroj: Profimedia
Jak tohle dopadne?

DRSNÝ VZKAZ Josefa Rychtáře: Ondřeji, jsi lidská zrůda!

12. 10. 2017

V současné době asi neexistuje zhrzenějšího chlápka, než je Ondřej Koptík (34). Jeho původní romantické stesky po své lásce Haně Gregorové (65) se změnily ve vztek a vytahování špíny na veřejnosti. Po celou dobu však jak herečka tak rodina stále mlčí. A to začalo být trnem v oku vdovci po Ivetě Bartošové (†48) Josefu Rychtářovi (59). Co vzkazuje oběma Ondřejům?

7 fotek
Takhle dramatický rozchod český šoubyznys dlouho nepamatuje. Ondřej Koptík, jenž dostal košem od o 32 let starší partnerky Hany Gregorové (65), neunesl prohru a z původní lásky už zbylo jen nechutné praní špinavého prádla na veřejnosti, které stále nemá konce. Dokonce vyhrožuje, že v případě, když s ním nebude komunikovat, vytáhne špínu i soukromé video!

Ondřej Koptík nemá stále dost a nepodařilo se jej ani zastavit právní zástupkyní Hany Gregorové, která mu chtěla telefonicky domluvit. A vzhledem k tomu, že se herečky nikdo veřejně pořádně nezastal, Koptíkovo řádění pokračuje dál. To už se přestalo líbit Josefovi Rychtářovi, který mu poslal drsný vzkaz!

„Ten může být rád, že se mi nedostane pod ruku. Kdybych na něj narazil, rozhodně by neodešel po svých. Je to lidská zrůda. Takhle by se chlap k dámě chovat neměl,“ rozohnil se pro Expres.cz vdovec po Ivetě Bartošové a pokračuje: „Nechápu, proč ji nezačne bránit její syn Ondra. Kdyby někdo takhle mluvil o mojí matce, rozhodně bych si to s ním šel vyřídit. Kvůli Koptíkovi bych si šel klidně sednout,“ dušuje se Rychtář. Přirovnal ho i ke svému sokovi Zdeňku Macurovi.

„Pan Brzobohatý je legenda a nezaslouží si takové pošlapání památky. Někdo by tomu měl udělat přítrž. Klidně se toho ujmu. Koptík si zaslouží dostat za vyučenou,“ vyjádřil se na adresu slavné rodiny, jenž sice osobně nezná, ale není mu lhostejná. Taktéž je známo, že Rychtář se nebojí v případě potřeby se postavit protivníkovi v tváři tvář a vyřídit si to s ním ručně. To by pak tenhle klepec Koptíka mohl hodně bolet.
 

Autor: ham

Diskuze