Stádo ovcí
Zdroj: Thinkstockphotos
Hot News Sexuální tabu v zahraničí

Top 10: Po souloži s ovcí je smrtelným hříchem jíst její maso a další šokující sexuální tabu

Aktualizováno 22.5. 2013 20:31

Každá kultura má své vlastní zákony, a to platí i o těch sexuálních. Západní společnost je relativně liberální, povoluje sex před manželstvím i promiskuitu, ale sex s ovcí jí nevoní. Jinde je to ale jinak! Zákony ohledně sexu v různých zemích se často výrazně liší.

1. V Hong Kongu má žena, kterou podvedl její muž, právo zabít provinilce, ale smí k tomu použít jen holé ruce. (Ženy by tam tedy měly začít více posilovat, aby to mělo efekt.)

2. V muslimských zemích je zakázáno dívat se na intimní partie mrtvých lidí. V pohřebních ústavech se to řeší tak, že genitálie jsou zakrývány kusem dřeva nebo cihlou.

3. V Newcastlu ve Wyomingu existuje vyhláška, která zakazuje erotické hrátky u mrazáku s masem. (Takže u jogurtů je to v pohodě?)

4. Amerika je zvláštní země. Ve Washingtonu DC je povolena jenom sexuální poloha misionář! (Jakákoliv jiná už je trestná, takže s Kamasutrou tam raději ani nejezděte.)

Sexuální rádce: 3 rady, jak na anální sex

5. Většina zemí Blízkého východu se řídí následujícím bizardním nařízením Islámu: "Poté, co má muž sex s ovcí, je smrtelným hříchem, aby jedl její maso!"

6. V Libanonu zoofilie také kvete. Mužům je tam sice zákonem dovoleno užívat si se zvířaty. Nicméně ta musí být pouze ženského pohlaví. Je třeba vybírat si správně, protože za sex se samcem mohou být potrestáni smrtí.

7. V bolivijském Santa Cruz smí mít muž sex zároveň se ženou i s její dcerou.

8. V Bahrainu gynekolog mužského pohlaví smí koukat na pohlaví svých pacientek pouze v odrazu v zrcátku. (Je to zkrátka fuška.)

9. Toto nařízení se praktikovalo i ve středověké Evropě: V kolumbijském Cali smí mít žena sex jen se svým mužem, a když se to má stát poprvé, její matka musí být v místnosti přítomna jako svědek.

10. Ve městě Willowdale v Oregonu je to také drsné. Platí zde totiž nařízení, které manželovi zakazuje při sexu se ženou klít a mluvit sprostě. Zatímco holka může klidně nadávat jako dlaždič. (Sakra práce!)

Vypadá to, že můžeme být rádi, že žijeme v Evropě. A zejména v České republice, která je z pohledu sexuálního pokládána za jedno z nejliberálnějších míst na světě.

 

 

Autor: pet

Diskuze