Karel Gott a Ivana Gottová - 1
Zdroj: Profimedia
Stále to oddaluje

NAPĚTÍ u Gottových: Nepřehání to Ivana už?

17. 8. 2017

Ivana Gottová (41) se po boku slavného manžela vypracovala hodně vysoko. Možná si ale neuvědomuje, že ne vždy tomu tak bylo...

6 fotek
Ivana Gottová byla před seznámením s Karlem Gottem (77) obyčejnou zdravotní sestřičkou. Díky jejich vztahu se ale dostala do společnosti, o které se jí mohlo dříve jenom snít. Po letech si ale asi zvykla a vší skromnost a respekt šly podle deníku Šíp stranou. Ivana totiž začala Karlovi mluvit do věcí, které si vždy rád řešil sám.

Jenže Slavíkovi už není dvacet ani padesát, a tak chce mít svůj klid. Proto mnoho starostí a vyřizování nechává právě na Ivance. Včetně kauzy, ve které se pře o majetek s nejstarší dcerou Dominikou. Je sice pravda, že v době zpěvákovy nemoci se stáhla do ústraní a o nemocného Karla se poctivě starala, teď je ale Slavík v rámci možností zdráv a na její konto bylo karlovou rukou přepsáno pořádně jmění.

Na Ivanku přepsal i milovanou Bertramku a ta se ji neprodleně rozhodla zvelebit. Slavík ale trpí v provizorním bydlení a chtěl by zpátky domů. Zatímco on ale netrpělivě čeká, Ivana si vymýšlí další a další plány, jak s Bertramkou během rekonstrukce naložit. A tak se stěhování zpět odkládá a odkládá. Snad se tedy Karel dočká dřív, než mu dojde trpělivost a promítne se to na jeho manželství s Ivankou.

Autor: bin

Diskuze