Zdroj: Prásk!
Parazituje na ní

Najevo vyšly šílené praktiky Ondřeje Koptíka! Na Haně Gregorové vydělává velké peníze

21. 9. 2017

Tak tomuhle je teď konec! Jen dva roky vydržela láska Hany Gregorové (65) a jejího kolouška Ondřeje Koptíka (34). Teď Ondřejovi zbyla jen prázdná náruč! A vymýšlí opravdu šílené věci...

Poslední dny zažívá Hana Gregorová (65) peklo! Poslala k vodě svého o jednatřicet let mladšího přítele Ondřeje Koptíka (34). Ten má ale jasno – Hanu chce za každých okolností zpět! Údajně za všechno může jeho závislost na drogách, kterou Hana ne a ne překousnout. A není divu!

Jeho drogové excesy zašly dokonce tak daleko, že kvůli Ondřejovi musela zasahovat policie! Potom ho rovnou převezli do psychiatrické léčebny.

Že mladý milovník na vdovu po Radku Brzobohatém skutečně nemůže zapomenout, se snaží dokázat i na sociálních sítích, kde vystavuje jejich společné zamilované fotografie a své lásce píše dokonce erotické básně, které jsou občas opravdu za hranou.

S básnickým střevem se sice nenarodil, s pěkně vypočítavou povahou ale rozhodně. Spočítal si, že jedna a jedna jsou dvě a že si může pěkně namastit kapsu. My s ním na rozhovoru domluveni byli. Šanci na vysvětlení dostal – ale zadarmo, a to byl kámen úrazu. Co požadoval? Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze