Selena Gomez - 4
Zdroj: Twitter
Nahota místo talentu

GALERIE: Nahá Selena Gomez se na přebalu alba snaží skrýt rozkrok. Marně

9. 9. 2015

Mladá americká zpěvačka už asi neví, jak prodat album. Rozhodla se pro nahotu jako nejlepší způsob propagace. Má to mladá diva zapotřebí?

10 fotek
Přestože se mladičká Selena pohybuje v showbusinessu už nějaký pátek, její kariéra asi dost netáhne. V poslední době zveřejňovala na svém Instagramu různé choulostivé snímky a vše dovršila aktem, který postovala na svém twitterovém profilu s komentářem REVIVAL, což je také název nového alba. Z řad posměváčků zaznívá, že je to jen způsob, jak upoutat pozornost za každou cenu a s hudbou nemá fotka nic společného.

Sama hvězdička asi nečekala, jak bouřlivou reakci její fotka vyvolá. V diskuzi na jednom serveru by se téměr dalo počítat skóre, jestli vedou fanoušci, kteří zpevačce fandí, nebo
naopak její odpůrci, co nenechají na Seleně nit suchou. I když jich moc není.

Třiadvacetiletá zpěvačka ale není sama, kdo chápe, že nahota prodává. Spousta jejích konkurentek se také nechala nafotit v rouše evině, aby přilákaly pozornost na nové dění v jejich životech. Asi nejznámější z nich je Britney Spears, která se nechala zvěčnit na obálku časopisu Rolling Stone, když byla dokonce o rok mladší, než je Selena.

Autor: kn

Diskuze