Ta se nezdá

Nahá Hrachovcová: Svléknu se kdykoliv, nemám se za co stydět!

6. 3. 2014

Kateřinu Hrachovcovou všichni znají jako herečku. Co ale dělá, když není coby notorická představitelka naivek na jevišti nebo před kamerou? No, možná se budete divit, co všechno nám práskla!

Kateřina Hrachovcová patří mezi herečky, které se před kamerou mění v neskutečný živel. Zvládá role, které nejsou jen tak pro kohokoliv. Jedná se většinou o postavy, které jsou velmi charakteristické – zejména v tom potrhlém a naivním směru.

Katka je velmi odvážná a nestydí se před fotoaparáty ani kamerou ukázat to, co jiné herečky urputně tají. S nahotou rozhodně nemá problém. To, že se vystavuje na obdiv milionům lidí, nevadí ani jejímu manželovi. Katka je pro něj tou nejkrásnější. "On mě vidí takovou, jaká jsem. Mě ještě nikdo neměl tak doopravdy rád, jako on," svěřila se nám Katka v Cukrárně u Jezerky.

Kromě hraní v divadle, filmech či seriálech zvládá Katak Hrachovcová v osobním životě spoustu aktivit. Momentálně se věnuje studiu psychologie. Její velkou vášní je i kreslení. „Já si kreslím v každé volné chvilce, u televize, na cestách, v divadle o přestávkách, pořád.“

Překvapivé bylo i zjištění, že Katku můžete potkat u jejího manžela Jana Herčíka ve veterinární ordinaci, kde mu vypomáhá jako asistenční sestřička. Do ordinace začala chodit proto, aby s manželem trávila alespoň nějaký čas, který na sebe moc neměli. Nakonec se začala jeho profesi učit a pomáhat mu.

Katka Hrachovcová má na svůj věk úžasnou postavu. „Nejsem líná. Hodně o sebe dbám. Cvičím jógu, pilates nebo bikram jogu.“ K dokonalosti její postavy zaručeně pomáhají i procházky s jejím velkým rodinným miláčkem psem Punťou.

Autor: mis

Diskuze