Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Hot News Milenka Kokty modelku nezapře

Nahá a sexy: Ornella Štiková se fotí měsíc před porodem

Ornella Štiková a Josef Kokta
zdroj: Ywetta Sarah Nikel Ornella Štiková a Josef Kokta

Ani měsíc před porodem Ornella Štiková (19) nezapomíná na svou rozjetou kariéru modelky. Na nejnovějším snímku je nahá, něžná a přesto sexy.

Na fotce, kde si nahá Ornella Štiková drží rukama ňadra, která se jí díky těhotenství zvětšila na číslo pět, vypadá milenka Josefa Kokty přímo božsky! Modelka za měsíc porodí své první dítě, ale těhotenství jí na kráse a ženskosti neubralo, ba naopak!

Ornella Štiková
(Foto: Ywetta Sarah Nikel)

Snímek je ale v jednom zarážející. Bříško jí drží mužské ruce. Čí jsou? "To neprozradím," řekla webu Prásk.tv Štiková, která má s Koktou domluvu, že se o jejich vztahu už nebude vyjadřovat do médií. Je tedy možné, že ruce patří Pepovi, ale Ornella to odmítá přiznat.

ČTĚTE TAKÉ: Ruská šťabajzna Lia

Inna Puhajková: Ano, mám nálepku Jágrovy přítelkyně. S tím se dá žít

Jak tenhle románek dopadne, je ve hvězdách. Pepa se kvůli Ornelle rozvádí s manželkou Gábinou Partyšovou (34), ale ke Štikové se veřejně oficiálně nehlásí. Na druhou stranu přiznal, že se spolu vídají a že se o ni a syna Quentina, který se za měsíc narodí, chce postarat. Kokta by si měl v hlavě srovnat, co vlastně chce.

TV Nova Internet Explorer 8
14.02.2013, 13:03
| 14.02.2013, 11:18 | Autor: mivr
https://www.facebook.com/prasktv