Pavel Liška a Barbora Poláková - 2
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Gratulujeme!

Nafrněná Kráva Bára Poláková porodila holčičku. S Pavlem Liškou vybrali nádherné pohádkové jméno!

Aktualizováno 29.9. 2015 12:52

Herečka, zpěvačka a všestranná umělkyně Bára Poláková porodila své první miminko. Prozradila, že to byla mnohem větší bolest, než čekala.

Pokud jste si zatím nevšimli, že Pavel Liška je loupežník, tak jste se asi špatně dívali. On si toho všiml, a proto dal své dceři jméno, jaké dávají jen loupežníci. Ronja je totiž dcera loupežníka.

Pár nějaký čas porod tajil. Nechtěli, aby se na ně sesypali bulvární novináři, což se jim povedlo. Herečka, kterou proslavil hit "Kráva", a která letos boduje s letním českým hitem "Nafrněná", promluvila až v rozhovoru pro nebulvární magazín Maminka.

„Všechny jste říkaly, že to bolí, ale že to bolí tak moc, to jsem teda nečekala,“ prozradila. Možná to bylo i dost tím, že odmítla léky proti bolesti. „Ne, ne, to vůbec! Byly tam dva momenty, kdy jsem v duchu pomyslela na to, že to není možný, kolik žen na světě tohle zvládlo a jaký jsou všechny hrdinky a že není možný, že to dokážu i já,“

A jak přišel sympatický pár na jméno Ronja? Opravdu to bylo podle loupežníka. „Jmenuje se Ronja. Poslední dva měsíce to ale byla Sára. Ronja je skandinávské jméno. A je z pohádky ‚Ronja, dcera loupežníka‘. Ta pohádka začíná tak, že se Ronja narodí za veliké bouře. Je to velmi statečné a rozhodné děvče,“ popisovala šťastná maminka.

Autor: pul

Diskuze