Sebevražda Milana M. - 6
Zdroj: facebook.com
Šipka do betonu

Nafotil svou vlastní smrt: Takto se zabil přítel Kristelové

Aktualizováno 28.4. 2014 11:55

Moderátorka Kateřina Kristelová nemůže uvěřit, že už není mezi živými. Milan M. spáchal sebevraždu a snímky z celého "procesu" publikoval na facebooku.

6 fotek
Milan M. (†29) byl dobrým přítelem Kateřiny Kristelové. Chodila k němu, stejně jako například zpěvačka Linda Finková, na pedikůru. Vídali se téměř každý týden.

Milan neměl jednoduchý život. Když byl mladší, živil se jako pornoherec, a protože po ukončení kariéry ve filmech pro dospělé zjistil, že vlastně nic neumí, nechal se zaměstnat v salonu krásy jako pedikér.

Podle svého okolí působil šťastně, sám však měl evidentně jiné pocity. A tak se je rozhodl vyřešit. Napral se léky, doplnil to alkoholem a nafotil svou vlastní smrt. Na poslední fotce jsou vidět jen jeho nohy a betonová propast pod nimi. Do ní poté padal.

"Jeho statusy jsem sledovala na výletě ve Vídni, působilo to na mě jako klasická Milánkova exhibice a měli to tak podle mě i všichni ostatní," řekla Kristelová deníku Blesk. "Fotka pořízená těsně před skokem mě ale zarazila a volala jsem proto Norbertovi P., který mi sdělil, že je pozdě a co se vlastně stalo. Vždycky jsem si myslela, že když někdo o takovém činu mluví, nemůže to myslet vážně, byl to omyl. Je to lekce pro nás všechny," doplnila mejdanová celebrita.

Autor: pul

Diskuze