Dárek od přítelkyně - 10
Zdroj: imgur.com
Geniální partnerka

NÁDHERNÉ GESTO: Dívka schovala příteli pod postel dárek! Až ho uvidíte, budete mu závidět

19. 1. 2016

Láska dokáže divy - obzvlášť, když prožíváte vztah na dálku, a váš milovaný nebo milovaná vám prostě neskutečně chybí. Pak možná vymyslíte něco, co tomu druhému zkrátka vyrazí dech. A nejen jemu.

9 fotek
Takovou chvíli zažil neznámý mladík, kterému jeho drahá polovička nechala pod postelí schovaný balíček. Oba je dělí velká vzdálenost, a tak je každá minuta, kdy jsou bez sebe, hodně těžká. Tehdy na svou lásku myslíte, vzpomínáte na její vůni, teplo nebo věci, které s ní zkrátka máte spojené.

Slečna ale přišla na dárek, který mladíka doslova vyvedl z míry. Dostal totiž balíček, který obsahoval několik menších obálek s tajemným obsahem. Indícií pak byly nápisy na každé z nich. "Otevři, pokud budeš mít špatný den," hlásá jeden. "Otevři, když nebudeš v posteli cítit moji vůni," oznamuje další.

Každý z balíčků pak obsahuje určitou věc spojenou právě s konkrétním nápisem. Tak tomu říkáme originální dárek! Když se mladík pochlubil na internetu, lidé mu začali psát, že dlouho neslyšeli o ničem romantičtějším. Jeho přítelkyně je prý žena jeho života.

Autor: lor

Diskuze