Zdroj: TV Nova
Oko nezůstane suché

Na scénu přichází žena, která vstala z mrtvých. Potvora z Ulice rozvíří vody i v Ordinaci! Co se bude dít?

30. 11. 2017

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se objeví herečka, jejíž postava, kterou ztvárnila v seriálu Ulice, nepatřila zrovna k těm nejoblíbenějším. Vody rozvíří i v kamenické nemocnici a pořádně zamíchá kartami.

20 fotek
V mysli už ji dávno pohřbil, v srdci mu ale zůstala. Štěpán Benoni (33) alias Marek Doležal prožije v Ordinaci v růžové zahradě 2 jedno z největších rozčarování svého života. Jeho manželka, kterou dosud považoval za mrtvou, žije. A co víc, je v Kamenici! V roli ukrajinské lékařky Inny tak do Ordinace přichází herečka Zuzana Stavná (33), kterou si diváci TV Nova pamatují coby zhrzenou milenku Zoru Kruntorádovou ze seriálu Ulice.

„Inna je ukrajinská lékařka která studovala v Praze, kde se taky na škole seznámila, zamilovala a nakonec vdala za Marka. Oba v čase bojů v jejím rodném Donbasu pomáhali jako lékaři bez hranic na frontě,“ přibližuje svoji postavu herečka. „Inna je velmi silný člověk, který si prošel utrpením. Manžel Marek ji opustil a celá její rodina kromě bratra, zahynula při bombardování města. Ona přežila, ale to se Marek nikdy nedozvěděl. Teď přijíždí s ukrajinskými pacienty do Kamenice, kde se s Markem po čase zase setká,“ dodává na vysvětlenou. Svým příjezdem ale Inna zasadí ránu do Markova křehkého vztahu s mladou záchranářkou Bibi (Marika Šoposká), on totiž Innu ze svého srdce dosud nevyhnal…

Inna do Kamenice shodou okolností přijíždí v den, kdy se venku doslova čerti žení. Je Mikuláš, ale takovou nadílku Marek ani Bibi, která je zamilovaná až po uši, nikdo nečekal. Jak se s novou situací všichni vyrovnají, ukáže až čas. Rozbije Inna rodící se vztah Marka a Bibi? U těch, kteří novému páru v Ordinaci fandili, Inna zřejmě zprvu velké sympatie nezíská, herečka v ní ale vidí to dobré: „Mně je Inna sympatická právě tím, že ustála hrůzy, kterými si musela projít. Na vztahy a život se kouká jinýma očima a rozhodně je nebude brát na lehkou váhu.“


Do Ordinace dnes přijde nejenom Inna, ale i Mikuláš. Za anděla se tentokrát převtělila Bibi (Marika Šoposká), Mikulášem tentokrát bude David Suchý (Jan Čenský) a za čerta šel tradičně Petr Hanák (Radim Fiala). Letošní Mikuláš v kamenické nemocnici bude adrenalinový! Ve chvíli, kdy svatá trojice půjde vystrašit a potěšit malé pacienty, do nemocnice přiváží 6 zraněných z Ukrajiny. A právě ty doprovodí mladá lékařka Inna (Zuzana Stavná).

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte už dnes ve 20:20 na Nově a Nova International!

Autor: mk

Diskuze