Bezpečný sex
Zdroj: Thinkstockphotos
Hlavně nenápadně

ŽENY, POZOR: Mezi muži se šíří nový způsob znásilňování! Vzájemně si radí, jak na to

2. 5. 2017

Nechce se tomu ani věřit, ale je to tak. Muži přišli na nový způsob, jak zneužít ženu. Navíc si na internetu ještě radí, jak to udělat správně a navzájem se podporují. Ženy si pak nejsou jisté, jestli šlo skutečně o znásilnění a nebrání se.

Světem koluje nový sexuální trend a tím je sundávání kondomu během pohlavního styku. Cílem je nevědomě dostat do partnery semeno a dokázat tak svou nadřazenost. Překážkou aktérům není ani nesouhlas partnera, který na použití kondomu trvá.

Tomuto druhu sexuálního útoku se věnovala Alexandra Brodsky z prestižní Yalské univerzity. Praktiku na zvala „stealthing“ což má znamenat v překladu něco tajného. Autorka pozorovala oběti tohoto znásilnění. U většiny případů si oběť nebyla jista tím, jestli šlo o trestný čin a záležitost dál neřešila. Podle Alexandry by to nemělo útočníkům procházet tak snadno. Může totiž dojít k neplánovanému těhotenství.

K tomuto sexuálnímu útoku dochází i mezi muži (gayi). Tam sice otěhotnění nehrozí ,ale za to bývávětší hrozba nakažení pohlavními nemocemi jako je třeba virus HIV. Každopádně v případě, že vám to váš sexuální partner někdy provede, tak je dobré vyhledat odbornou pomoc nebo lépe vzít rovnou nohy na ramena a toho bídáka už nikdy nevidět!

Účinná prevence přepadení a znásilnění: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?
VAŠE PŘÍBĚHY: Místo první lásky jsem zažila znásilnění!

Autor: Beat

Diskuze