Dominika Myslivcová v trucku
Zdroj: Soukromý archiv
Ta se toho nebojí

MYSLIVCOVÁ VÁLÍ! Sedla do trucku a svištěla rychlostí blesku. Její reakci můžete vidět v exkluzivním videu!

22. 8. 2016

Ta holka má pro strach uděláno. Dominika Myslivcová (21) se pustí do čehokoli, jakoby ani neznala slovo strach. Přesvědčte se sami v následujícím videu!

6 fotek
Před pár dny natočila video na téma uprchlíci a potom šla bez bázně a hany mezi politické matadory do Poslanecké sněmovny, aby ohlásila kandidaturu za hnutí Úsvit. Teď si zase vyrazila do Mostu a sedla si do trucku Frankie Vojtíška.

 Tahač pro ni nebyl žádný problém. Naopak, užívala si to. „Rychlá auta mám ráda, už jsem v nich párkrát seděla. Ale tohle bylo něco nového a vážně super. Měla jsem chvílemi nahnáno, ale když truck řidil Frankie, nebylo se čeho bát," pochvalovala si s úsměvem česká Barbie.

Když se na ni podíváte, můžete si myslet něco o rozmazlené holčičce, která nic nedokázala a jen se chce zviditelnit. Jenže chyba lávky. Ať chcete nebo ne, má za
sebou výsledky, o kterých si mohou nechat zdát mnohem
renomovanější zpěváci a zpěvačky.

„Já nikomu nic nenutím. Chápu, že ne všichni mě musí milovat. Nevadí mi to. Teď je mojí prioritou pomáhat, proto jsem přijala nabídku hnutí Úsvit a šla do politiky. Ráda bych, aby se našim dětem žilo v Česku lépe ,měly růžovou budoucnost a nemuseli se bát uprchlíků a teroristů," má jasno Myslivcová. Otázkou je, jestli jí to nakonec vážně vyjde podle jejích představ.

Autor: bin

Diskuze