Miloš Brt - 1
Zdroj: facebook.com
To je tělo!

GALERIE: Mysleli jste, že už nemůže být vyloučený Miloš z Ostrova více sexy? To jste ještě neviděli tohle!

2. 3. 2017

Na Robinsonově ostrově se dějí velké změny. Po sloučení už moc hráčů nezbývá a začínají vypadávat i ti nejsilnější jedinci. Včera byl na kmenové radě vyřazen nejsvalnatější muž z Ostrova Miloš Brt a mnohé to dost zaskočilo.

17 fotek
Miloš Brt (23) patří od začátku soutěže k těm nejvíc sexy krasavcům. Má skoro dva metry, snědou pleť a uhrančivý pohled. Kromě toho má naprosto dokonalou postavu, kterou by mu mohl závidět kdejaký kulturista a fitnessák. Tu mu nenadělila matka příroda, ale musel na ní tvrdě makat. Už roky poctivě posiluje a koníček se stal dokonce jeho povoláním.

S jeho svaly se možná budeme muset rozloučit, protože byl včera na kmenové radě vyloučen. O jeho vyhazov se nečekaně zasloužili ostatní účastníci. Pro mnohé to bylo velkým překvapením. Miloš si od začátku seděl s každým a byl velice přátelský. Během kmenových výzev vynikal, a když nějakou vyhrál sám, tak raději volil odměnu pro všechny než velkou pro sebe. Mohlo by se tedy zdát, že se jednoduše pokusili zbavit silného hráče.

Miloš ale neřekl své poslední slovo a objeví se i v příští epizodě. Jestli se dokáže probojovat z Ostrova vyloučení zpět na Mayon je už pouze na něm. Vy mu tak maximálně můžete držet pěsti a sledovat Robinsonův ostrov již příští pondělí ve 21,15 na TV Nova!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ ROBINSONI: Pravda o kmenové radě! Kolik kudel dostal Míla do zad?

Autor: Beat

Diskuze