Karolína Gudasová - Z letiště rovnou na jeviště a kojit o přestávce - 1
Zdroj: archiv K. Gudasové
Je jich několik

Muzikálová herečka Karolina Gudasová ráda sleduje Ordinaci! Jaké jsou její oblíbené postavy?

27. 1. 2018

O Karolině Gudasové se mluví jako o jedné z nejtalentovanějších hereček nastupující muzikálové generace. Před narozením své dcery Emilky si zahrála roli v jednom známém muzikálu. Karolina často jezdí do USA. Prozradila, že se po příjezdu do ČR vždy těší na Ordinaci. Jaké jsou její oblíbené postavy?

8 fotek
Čerstvá maminka Karolina Gudasová se na divadelní prkna do Divadla Hybernia vrací po delší době. Diváci se na půvabnou herečku mohou těšit už zkraje února, kdy se objeví v prvních letošních představení. A vypadá to, že do divadla pojede rovnou z letiště. Vrací se totiž po delší době z Ameriky, kde žije střídavě se svým partnerem, hokejistou NHL, Michalem Neuvirthem. „Strašně moc se na muzikál těším, ale zároveň mám respekt. Bude to přeci jen zvláštní, po takové době být zase na jevišti. Plánuji si to ale užít. Navíc je tam moc prima parta, takže se těším i na své kolegy, holky z company, maskéry… Jak to tak vypadá, tak se těším fakt na celý soubor,“ svěřila se.

Karolina se vždy těší na návrat do ČR. Vždycky si ráda sedne k televizi a sleduje svůj oblíbený seriál. Tím je prý Ordinace v růžově zahradě 2. Co se mezitím dělo, si nechá vyprávět. Nejraději má MUDr. Čestmíra Mázla a Ivanu Jirešovou alias barmanku Lucii od Čerta.

Kromě důkladné přípravy na muzikál musí herečka myslet ale i na to, jak to bude s hlídáním malé Emilky, zatímco bude na jevišti. „Výhoda života v Čechách je ta, že tu máme dvě babičky, takže budou hlídat a obě dvě se na to moc těší. A určitě poprvé bude se mnou a druhý den se uvidí,“ svěřila se, jak mají vymyšlené hlídání dcerky. A bude si muset mezi písněmi odskočit a čtyřměsíční holčičku nakojit? „Stále plně kojím a ještě chvíli snad budu. Doufám ale, že mezi písněmi kojit nebudu a budu se moci stoprocentně soustředit na výkon. Když jsme ve státech, tak chodí malá spát kolem sedmé a pak kojím až v šest ráno. Ale bůhví jak bude zvládat časový posun. Když bude potřeba, tak ji nakojím o přestávce.“

Herečka pochází z hokejové rodiny. V Americe žije i její bratr Radko Gudas, který hraje za stejný tým, jako její přítel. Do Čech se ale rádi vrací. Bývají tu hlavně v létě, tedy mimo hokejovou sezonu.

Autor: mk

Diskuze