Sarah Bertrand - 1
Zdroj: facebook.com
Dojemné foto

Po porodu synka se cítila v pořádku a manžel fotil společné štěstí. 24 hodin poté však zemřela!

17. 5. 2017

Mladá žena Sarah Bertrand (†29) zemřela krátce po porodu svého syna. Ještě než se jí zastavilo srdce, stihnul její muž Jean Luc Montou zdokumentovat společné štěstí. To ale trvalo jen 24 hodin. Zdrcený muž na důkaz lásky zanechal na sociální síti vzkaz a dojal tisíce lidí!

5 fotek
Zamilovaný pár z Louisiany se těšil na synka stejně jako starší nevlastní sestřička Jane. Nic nenasvědčovalo nějakým vážným komplikacím nebo zdravotním problémům. A přesto si Sarah užila svého malého a zdravého potomka jen 24 hodin. Podle lékařů za příčinou jejího rychlého úmrtí stojí krevní sraženina neboli plicní embolie, následoval infarkt a žena zemřela.

Druhý den Jean Luc Montou usedl k počítači a na sociální síti chtěl původně informovat rodinu a přátele ohledně tragické zprávy. „Sarah Bertrand to nezvládla. Chlapeček Julian Charles Montou se narodil v 16.31 hodin, za necelých 24 hodin se jí však zastavilo srdce,“ zní úvodní příspěvek nešťastného muže. „Sarah byla láskou mého života a starala se o dceru Jane jako o vlastní. Chovala se ke mně lépe než kterákoliv jiná žena. Byla anděl a matkou mého syna.“

K příspěvku přidal také dojemné fotografie své ženy, jak si stihla aspoň na chvíli pochovat jejich právě narozeného syna. „Nemohu tomu stále uvěřit. Stalo se to tak náhle a najednou byla mrtvá. Tolik jsem miloval svou ženu. Byla by šťastná s malým Julianem. Moc mi chybí.“ Tyto dojemné příspěvky však nezůstaly bez povšimnutí a tisíce cizích lidí na sociální síti vyjadřovaly muži upřímnou soustrast a podporu.

A jakoby toho neštěstí nebylo málo, žena neměla zdravotní pojištění, žila jen pro své děti a svého muže. Naštěstí, že stále existují dobří lidé, kterým osud druhých není lhostejný. Lidé nyní přispívají vdovci a jeho dětem finančně. Na jejich účet už přistálo neuvěřitelných 8 tisíc dolarů (cca 190 tisíc korun). Přejeme hodně sil do budoucna!

Autor: ham

Diskuze