Muž s mobilem
Zdroj: Profimedia
Zpráva ze záhrobí?

Muži přišla SMS od jeho zesnulého otce: Tahle zpráva ho k smrti vyděsila!

15. 5. 2018

Když někomu přijde zpráva od jeho rodičů, obvykle se nad tím nijak nepozastaví. Co když vám ale přijde vzkaz z otcova čísla, který už je ale dávno po smrti? To se stalo tomuhle muži!

Stephen nikdy nezapomene na to, co se mu nedávno přihodilo. Jednou mu na mobilu přišlo upozornění, že má novou SMS zprávu. Už když viděl, kdo mu píše, zůstal na to hledět a nevěřil svým očím. Zpráva totiž přišla z čísla jeho zesnulého otce!

Když zprávu otevřel obsahovala pouze jedno slovo - „TEST“. Mladému muži samozřejmě došlo, že zprávu nemohl psát jeho táta, na duchy zkrátka nevěřil. A tak se rozhodl zjsitit, kdo je autorem této až strašidelné zprávy.

Netrvalo dlouho a Stephen zjistil, že zprávu poslala jeho máma, která zkoušela, jestli telefon po jejím manželovi ještě stále funguje. „Upozornil jsem jí, že mi to mohla dopředu oznámit, nebo to mohla jednoduše zkusím na někom jiném. Nebylo to vůbec příjemné. Omluvila se mi, ale ten pocit nepřeju opravdu nikomu,“ vyjádřil se k celé situaci pro Uniland.co.uk vyděšený Stephen.
 

Autor: bin

Diskuze