Kočka - 1
Zdroj: Twitter
Je to náhoda?

DĚSIVÉ: Na podlahu nalepil obrazce a čekal, jak jeho kočka zareaguje. Nestačil se divit

21. 4. 2017

O kočkách se říká mnohé a majitelé by mohli vyprávět až neuvěřitelné příběhy. Nejsou tak čitelné jako psi, proto jsou pro své majitele záhadou a dokážou je někdy až vystrašit. To se přesně stalo jednomu majitele kočky, která ho při hraní šokovala svým chováním!

3 fotky
Kočka je individualita a spíše tišší tvor. Má svou hlavu a těžko lze do ní vidět. Její typická potřeba nicnedělání se střídá s touhou po pozornosti a hraním. Jednu hru si zkusil vyzkoušet na své černé kočičce její majitel, aby zjistil, jaká ve skutečnosti je. Netušil však, že ho nakonec pěkně vyděsí!

Majitel využil situace, kdy kočka leží na gauči a mohl se tak pustit do experimentu. Na parkety se rozhodl nalepit pomocí pásky velký černý kruh, tomu kočka nevěnovala žádnou pozornost. Poté namaloval čtverec – to kočka zbystřila, natočila se k obrázku a se zájmem jej pozorovala.

Nakonec se rozhodl, že si přece jen svého mazlíčka pořádně vyzkouší. Nakreslil pentagram, neboli pěticípou hvězdu. Ta je už odpradávna magickým a ochranným znamením. Tento symbol zapůsobil na do té doby lhostejnou a línou kočku. Slezla z gauče a lehla si přesně doprostřed hvězdy. Je to náhoda, nebo má majitel démona ztělesněného do domácího mazlíčka?


 

Autor: ham

Diskuze