Matt Montes
Zdroj: facebook.com
Čtyřnohý kamarád

Muž si vzal zlého psa z útulku! Tímto snímkem dojal celý internet

8. 3. 2016

Tento muž se rozhodl udělat dobrý skutek a vzal si agresivního psa z útulku. Ačkoli mu bylo řečeno, že pes kouše a je zlý, muži se podařilo něco neskutečného...

Dobrý skutek lidi šlechtí, a to je případ i tohoto mladíka z Texasu jménem Matt Montes, který se rozhodl vzít si pejska z útulku do své záchranné organizace, která pomáhá opuštěným zvířatům. Nenechal se odradit slovy zaměstnanců, že je pes zlý a agresivní, a přijal ho za svůj nový přírůstek do rodiny osamocených.

Zanedbaný a agresivní pes se zcela změnil poté, co poprvé v životě zažil náklonnost člověka. Když si ho Matt z útulku odvážel, udělal si s ním fotografii, kterou umístil na sociální síť. Na snímku je vidět, jak se tento "zlý" pes s vděčností k Mattovi přivinul. Mladík ke snímku ještě připsal: "Jakmile byl v náručí, uvolnil se. Nemluvím o naučeném uvolnění, ale opravdovém uvolnění."

To jen dokazuje, že chování zvířat je často odrazem toho, jak se k nim chovají jejich majitelé. A upřímně řečeno, je to srdcervoucí. Nebo ne? Pejsek už navíc bude brzy připraven k adopci novým majitelem.

Autor: niž

Diskuze