Katie a Alex Gensitskiy
Zdroj: facebook
Neuvěřitelná náhoda

Muž se rozhodl požádat přítelkyni o ruku na vrcholu hory! V ten moment ještě netušil, že tam s nimi někdo je

20. 11. 2016

Alex byl s přítelkyní na výletě. Když pár vyšlápl velký kopec, muž se rozhodl, že ženu na tomto místě požádá o ruku. Kdyby ale tušili, kdo tomu všemu přihlíží...

3 fotky
Mladý pár se rozhodl vyrazit na delší výlet skrze Portlandské hory. Alex s Katie neměli žádný konkrétní plán, kudy pojedou a co chtějí projít. Pak ale zastavili před jednou menší horou, kam se rozhodli společně vylézt. Když už byli na vrcholu, dýchla na ně skutečně kouzelná atmosféra! Pár se ve víru emocí objal a Katie si díky tomu všimla, že se děje něco zvláštního.

Když se s Alexem objala, ucítila, že mu buší srdce jako zběsilé. Rýpla si do něj, že už nemá tak dobrou fyzičku, jako měl dřív, když ho krátký výšlap tolik zmohl. Jenže skutečný důvod, proč mu tak moc bušilo srdce, byl úplně jiný. Alex se totiž na tomhle magickém místě rozhodl požádat Katie o ruku. Aby dodržel tradiční postup, poklekl a pravil: "Miluju tě od první chvíle, co jsem tě uviděl. Vezmeš si mě?"

Katie překvapením ani nedýchala, ale samozřejmě se svatbou souhlasila. Pak ale bylo páru zpětně líto, že u sebe neměli foťák. Navíc si oba zapomněli mobily v autě, takže neměli možnost tento jedinečný okamžik navždy zvěčnit. Nicnetušíc sešli z hory dolů a jeli pryč. Na druhé straně příběhu je tu ale ještě další muž. Paul Wolf byl na prakticky totožném místě a v totožný čas tam, kde zrovna v daný okamžik Alex žádal Katie o ruku.

Paul ve stejnou chvíli fotil krajinu, když v tom se mu do záběru scenérie připletl v dáli pár, u kterého bylo i přes mlhu poznat, co se u nich zrovna odehrává. Paul proto tento okamžik zvěčnil a později litoval, že se mu nepodařilo se s párem spojit a fotku jim poslat. Vyprávěl tento zážitek svým kamarádům a ti mu poradili, aby pár našel. V dnešní době internetu a sociálních sítích by nemuselo být nemožné je nějak dohledat a fotku jim snadno poskytnout, aby měli krásnou vzpomínku.

Paul to udělal a co nevidět se opravdu zadařilo! Fotky si na sociální sítí všiml kamarád Alexe a okamžitě poznal, že se jedná o jeho kamaráda a Katie. Řekl o tom Alexovi a ten Paula kontaktoval. Ve výsledku tedy má pár nejenže zachycen tento jedinečný okamžik, ale zároveň mají opravdu krásnou fotku, která se nějakému selfíčku jen tak nevyrovná!
 

Autor: bin

Diskuze