Muž nazval svého syna Fidget Spinner - 1
Zdroj: facebook.com
Kdo chce kam...

Muž se na facebooku pochlubil šíleným jménem, které dal svému synovi. Teď má z ostudy kabát!

8. 6. 2017

Virální trendy ovládají naši generaci. A tak není divu, že se objevují třeba i u jmen novorozenců. Jméno, jaké údajně dal svému miminku tento otec, je však opravdu zarážející. Někteří lidé jsou trendy doslova zblbnutí...

Doba, kdy jména dětí ovlivňovaly hudební vzory, je už bohužel dávno pryč. Nyní určují trendy sociální média, a tak věci, které se na nich objevují, mnoha lidem doslova motají hlavu. V současné době jsou asi celosvětově nejpopulárnější věcí kolující na sociálních médiích videa s hračkou Fidget Spinner! A tak už asi tušíte správně, jaké jméno muž svému dítěti dal. I když má to jeden háček.

Ano, muž se na facebooku pochlubil tím, že svému dítěti dal jméno Fidgit Spinner a jako důkaz připojil rodný list svého synka, kde toto jméno skutečně je. Bohužel to ani nenapsal správně, a tak místo Fidget napsal Fidgit. Má to ale ještě jeden háček. Do komentářů se zapojila sestra přímo z nemocnice Kern Medical, kde se mělo dítě narodit. Uvedla, že rodný list dítě rozhodně nezíská hned po narození a trvá to asi měsíc, než si ho můžete vyzvednout. „Není to skutečné, protože to ani nevypadá jako rodné listy z Kalifornie. Město není uvedeno níže, jako by to mělo být,“ doplnila sestra s tím, že ani adresa není správná. Je vidět, že pro popularitu by někteří opravdu udělali cokoli. Teď má muž ale z ostudy kabát! 

Fidget Spinner zažívá v současnosti obrovský boom! Je to antistresová hračka, která byla původně určená pro lidi s hyperaktivitou. Má je uklidnit a pomoct jim zkrotit přebytečnou energii. Ale protože v dnešní době je ve stresu téměř každý, hodí se hračka i pro normálního člověka.

Autor: niž

Diskuze