Zdroj: YouTube.com
Z toho mrazí...

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Muž se chtěl nechat vyfotit při lezení na skálu. Bohužel se nedržel pevně...

16. 5. 2017

Ať už jsme dnes kdekoliv, je téměř nezbytnost si udělat nějakou tu fotku nebo video na památku. S touhle myšlenkou vyrazil mladík s partou do hor, kde zkoušel svou sportovní zdatnost na skalním převisu. Jenže se mu to trochu vymklo z rukou...

Skupina přátel se rozhodla vyrazit na horu Jigong v jihozápadní Číně, která byla objevena teprve v roce 1988. Lokalita vyhledávaná milovníky přírody a jedinečných skalnatých útvarů uchvátila i partu sportovců, kteří se věnují tzv. free climbingu (volnému lezení) a chtěli zaznamenat své kousky na kameru.

Podle deníku Chongqing Evening News se skupinka nadšenců pro extrémní sporty vydala na výlet v březnu. Usoudili, že je to skvělé místo pro trénování a dokumentování. Svůj um se rozhodl vyzkoušet i mladík jménem Du v zeleném oblečení a svůj talent chtěl zvěčnit v netradiční poloze.

Stojka na zešikmené ploše kamene se však ukázala jako nadlidský úkol, ale muž se evidentně držel hesla „pro fotku vše" a nechtěl se jen tak vzdát. Když to zkusil z opačené strany, zradily ho ruce a spadl dolů, až zmizel ze záběru.

Děsivý moment, který vyděsil zejména kamarády, měl naštěstí dobrý konec. Du svůj hrozivý pád přežil a vyváznul jen s pár odřeninami a modřinami na pažích a rukou.

Autor: ham

Diskuze