Muž šel na rande - 1
Zdroj: Twitter
Novodobý Casanova

Muž si domluvil rande s pěti ženami na stejný večer i stejné místo. Neuvěříte, jak to dopadlo!

11. 8. 2017

Tohle je neuvěřitelná příhoda v životě moderního Casanovy... Stihnout rande s pěti ženami v jednom baru během večera je jedna věc, ale to není zdaleka všechno...

Prostředí internetových seznamek je různorodé, může tak lehko přerůst do reálných problémů. To zjistila Američanka Lisette Pylant. Na své narozeniny si domluvila schůzku s jedním mužem v baru, kde shodou okolností pracovala její kamarádka jako barmanka.

Barmanka si všimla, že je v podniku před plánovaným setkáním Lisettin protějšek s jinou ženou. Poslala jí tedy SMS s upozorněním. Ta dorazila na místo o něco dříve a skutečně tam objevila daného muže na rande s jinou ženou. Jakmile přišla ke stolku, Casanova se ze situace pokusil vybruslit tím, že je Lisette jeho kamarádka. Lisette popisuje další průběh na svém Twitteru.

„Rozhodla jsem se s ním chvíli hrát tuto hru, aby se druhé děvče necítilo trapně. Když si šel ven zatelefonovat, řekla jsem jí pravdu.“ Co se však stalo potom, bylo ještě větším překvapením. Po chvíli ke stolu dorazila třetí žena!

„Už jsme toho měly všechny tři dost. Hned jsme se skamarádily a šly jsme do jiného baru na večeři a drinky,“ pokračuje s vyprávěním.

Neuvěřitelné je, že to nebylo všechno. Muž byl zjevně velmi činorodý. Lisette doplňuje: „V osm jsem dostala další zprávu od mé kamarádky-barmanky, že chlapík je stále tam – dokonce s další babou!“

Žena tedy odpískala původní plán. Další kamarádku poslala do baru, aby neznámou od Casanovy odlákala. To se jí povedlo, jenže najednou se v baru ukázala dívka číslo 5. Lisette se naštvala a spolu s novými kamarádkami se vrátila do baru.

Stihly to akorát, dotyčný se ženou právě odcházel. Když muže konfrontovala se situací, odpověděl jí velmi zajímavě: „Jsem projektový manažer, a tak chci zacházet se svým časem efektivně.“

Autor: mk

Diskuze