Muž s penězi
Zdroj: Profimedia
Drahá sranda

Muž omylem vyhodil 400 tisíc v hotovosti do kontejneru: Neuvěříte, co poté následovalo!

12. 2. 2018

Muž do kontejneru omylem vyhodil tašku plnou peněz, které si chtěl uložit v bance. Všiml si toho až ve chvíli, kdy došel na pobočku. Neskutečné, co následovalo potom!

Každý je někdy neopatrný a udělá kvůli tomu zbytečnou chybu. Někdy vás ale taková chyba může stát balík. Podobně jako tohoto muže z Liaoningu v Číně, který vyšel z domu se dvěma plastovými pytli – jeden byl plný domácího odpadu a druhý plný těžko vydělaných peněz.

Bohužel si to trochu popletl a pytel plný peněz omylem hodil do odpadků. Bylo v něm 124 000 Juanů (cca 400 000 Kč). Podle zpráv z médií, muž známý příjmením Wang, ztratil všechny své peníze.
Když přišel do banky, kam chtěl peníze uložit, uvědomil si, co mu zbylo v ruce – pytel s odpadky.

Když se vrhl zpátky do odpadků, nedokázal už svou tašku s penězi najít. Šel tedy na policii a podal stížnost. Důstojníci zkontrolovali záznam z bezpečností kamery a všimli si, že někdo tašku vytáhl a odešel s ní. Nicméně, vzhledem ke špatné kvalitě záznamu, netušili, zda to byla skutečně Wangova taška. Když se policie začala dotazovat lidi v nedalekém okolí, přišla žena, která tašku plnou peněz vrátila.

"Nemohla jsem dobře spát poté, co jsem našel tak velkou sumu peněz," řekla žena, která náhodou sdílela Wangovo příjmení. Wang byl potěšen a za čestnost ženu odměnil 2 000 juany (cca 6 420 Kč).

Autor: mk

Diskuze