Muž požádal dívku o nahé fotografie - 1
Zdroj: imgur.com
To nečekal!

Chlapec chtěl po dívce nemravnou fotku! Snímky, které mu poslala, předčily jeho nejdivočejší představy

12. 1. 2017

Pokud jste zažili něco podobného, jako tato žena, můžete se jejím činem inspirovat. Její nápaditost se jistě vyplatila!

4 fotky
V dnešní „kyber“ době, kdy takřka všichni mají přístup k internetu, se každý vystavuje určitému nebezpečí. Není tak výjimkou, že muži anonymně obtěžují ženy takřka na každém rohu. To se stalo i  nejmenované dívce, kterou začal onen muž na sociální síti uhánět ohledně aktů.

Nepřetržitě jí psal zprávy typu, aby mu zaslala nějaké své lechtivé fotografie, kde poodhalí své tělo. Dívka dlouhou dobu tyto zatěžující a urážlivé zprávy ignorovala. Proč by měla nějakému cizímu klukovi posílat své obnažené fotografie? On byl ale dychtivý a po dívce je stále dokola vyžadoval! Dívka neúprosné obtěžování neunesla a rozhodla se jednat. A to tak, že drzounovi vytřela zrak. Usmyslela si, že nějaké ty snímky přeci jen zašle... Ale jaké!

Ne tak úplně takové, jaké si muž zjevně představoval, a po kterých tak dychtil. Chtěl například záběry jejích stehen. Žena mu je tedy poslala. A stehýnka k nakousnutí to opravdu byla! Jen úplně jiného charakteru...Žena mu poslala fotky svých oblíbených kuřecích „fastfoodových“ stehýnek, která ráda baští a k tomu nezapomněla přidat celé menu! No, muž dostal, co chtěl, i když v jiném formátu, a tak může žena jen doufat, že mu to nadobro stačilo...

 

 

Autor: Mark

Diskuze