Reklama
Reklama
Todd Orr - 1
Zdroj: Instagram / Facebook.com
'IN' za každou cenu

HRDINA, NEBO ŠÍLENEC? Až zjistíte, co tento muž udělal po brutálním napadení medvědem, budete v šoku!

3. 10. 2016

Život v některých částech světa je nebezpečnější než u nás, kde člověk v lese maximálně zaslechne utíkat divoké prase, které se bojí lidí. Tento muž totiž na vycházce potkal medvěda grizzly. A k jeho smůle to navíc byla matka s mláďaty.

3 fotky
Extrémně agresivní matka se okamžitě vrhla směrem k padesátiletému Toddovi Orrovi, který byl na obvyklé sobotní procházce. Nebohý muž měl jen velmi málo času na to nějak adekvátně zareagovat. Přestože byl vybaven speciálním pepřovým sprejem na medvědy, byl mu pramálo platný, protože rozdivočelou samici pomalu ani nezpomalil.

Medvědice muži způsobila mnohačetná zranění, stejně rychle jako přiběhla, se ale také vypařila. Todd byl překvapený, že je naživu, ale ve chvíli, kdy kontroloval zranění, se medvědice opět objevila a pustila se do něj. Je jen velmi málo lidí, kteří přežijí jeden útok medvěda, tento muž přežil hned dva za sebou!

Medvědí  matka mu rozsápala obličej, levou paži a způsobila závažná poranění na ostatních částech těla, poté s mláďaty utekla. A co byla první věc, kterou muž po útoku udělal? Okamžitě natočil krátké video a udělal tuto fotografii, aby své rány zdokumentoval!

Další snímky pořídil, když už byl v bezpečí. I z nich je však patrné, že byl útok opravdu brutální.

 

 

Autor: mkr

Diskuze

Reklama
Reklama