Reklama
Reklama
Martin Salavec, Noid, Andrea Jiskrová
Zdroj: facebook
Žhavá spolupráce...

Muž, kterému Noid přebral přítelkyni: Tahali mě za nos, Noid prosil, ať nekontaktuji média!

21. 4. 2017

Václav Noid Bárta (36) kvůli krachu svého manželství moc dlouho netruchlil. Na povrch vyplula informace o jeho údajné milence Andree Jiskrové (31), kterou měl Noid „ukrást“ jinému muži. Ten nyní promluvil o tom, jak ho Andrea se zpěvákem tahala za nos.

9 fotek
Ještě před pár dny se Václav Noid Bárta dušoval, že po krachu svého manželství s manželkou Gábinou Dvořákovou (28) nemá na nějaké techtle mechtle ani pomyšlení. Záhy na to se však na povrch dostala informace o tom, že si Noid začal něco s krásnou houslistkou Andreou Jiskrovou, se kterou spolupracuje na hudbě do jedné pohádky. Ta až doteď ale byla zadaná, a tak komplikace na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Poprosila mě, abych jí opravil počítač, kde na mě vyskočila milostná komunikace s Noidem. Sice jsem měl nějaké podezření, ale stále dokola mi tvrdila, že on není její typ a vůbec se jí nelíbí,“ svěřil se Blesku.cz teď už expřítel přitažlivé houslistky Martin Salavec. Takové zjištění pro něj muselo být velmi nepříjemné, nicméně Noid tvrdí, že mezi ním a Andreou nic není a že Savalec pouze žárlí.

„Co jsem z objevené konverzace jich dvou pochopil, tak ze mě udělal paroháče už při jejich prvním nahrávání!“ pokračoval ve svém obviňování Martin Salavec, který zároveň tvrdí, že ho Noid prosil, aby celou záležitost neřešil skrze média. V tuto chvíli tedy opravdu není jasné, kdo ze zúčastněných mluví pravdu a kdo lže. Co je ale nepopiratelné, že houslistka je věrná kopie Noidovi Gábiny, a tak není vůbec vyloučené, že by se do ní urostlý zpěvák mohl zakoukat.

Autor: mic

Diskuze

Reklama
Reklama