Kočička - 1
Zdroj: Instagram
Ruský Mrazík

Muž jel autem po silnici, když u ní spatřil podivnou zmrzlou kouli. Teď je šťastný, že zastavil!

11. 8. 2017

Někteří lidé jsou naštěstí hodně všímaví ke svému okolí. Jedním z nich je i tento muž, který jel po silnici, když u ní spatřil ležet podivnou kouli. Teď je moc rád, že svůj vůz zastavil a šel se k ní podívat...

7 fotek
Dne 3. ledna 2017 jel ruský muž jménem Slava svým autem po silnici, když viděl něco ležet na cestě. „Myslel jsem si, že to je nějaké zvíře a v tomto počasí musí být zmrazené,“ řekl Slava portálu Love Meow. Ukázalo se, že tato zmrzlá kožešinová koule je ve skutečnosti koťátko, které pláče o pomoc.

Slava neváhal a kotě začal zachraňovat. „Bylo velmi studené, tak jsem ho zabalil do ručníku a odnesl ho zpátky do auta. Otočil jsem teplotu na plný výkon, aby mu zmrzlý kožich roztál,“ řekl Slava. Pak vzal kočičku domů a připravil jí teplé přikrývky, radiátor a lampu. Kočka, kterou pojmenoval Nika, neustále vrněla a otírala si o muže hlavičku, jako kdyby mu chtěla říct, že mu děkuje za záchranu života.

Později byla odvezena k veterináři, kde jí museli amputovat omrzlý ocas. „Věděla, že se snažíme pomoci. Byla trpělivá, nestěžovala si a byla po celou dobu velmi hodná,“ doplnil Slava. Naštěstí jsou všechny tyto problémy již dávno pryč. Nyní je Nika šťastná kočka, která žije se Slavou, jehož zbožňuje. Kéž by bylo víc takových všímavých lidí.

Autor: niž

Diskuze