Daniel McGaughey - 1
Zdroj: Twitter
Ztraceno v oblacích

Muž chtěl svou přítelkyni požádat na dovolené o ruku! Na letišti mu to ale nečekaně překazili

16. 11. 2016

Daniel McGaughey pozval svou přítelkyni na dovolenou a měl v plánu ji požádat o ruku jako v romantickém filmu. Cestou na vysněný výlet se však stalo něco, co jeho dobře promyšlený plán překazilo.

Brit Daniel McGaughey naplánoval pro svou přítelkyni Amy výlet ke Gardskému jezeru v Itálii. V této romantické destinaci jí chtěl požádat o ruku. To však ještě netušil, co se mu cestou stane.

Natěšení Daniel a Amy vyrazili na letiště v Manchesteru. Zavazadlová kontrola je samozřejmě neminula. Oba odevzdali své kufry. Daniel měl však sebou ještě jedno příruční zavazadlo, na které byl až podezřele opatrný a nechtěl ho pustit z ruky. Letištní kontrola mu však sdělila, že taška musí být přepravena v zavazadlovém prostoru.

Když pár dorazil na italské letiště, čekalo Daniela nepříjemné překvapení. Jeho příruční taška byla pryč. Do Itálie vůbec nedorazila. Daniel byl samozřejmě velmi rozčílený. Měl takovou zlost, až to jeho přítelkyně Amy nechápala. Ztratilo se přeci jen pár kusů oblečení. Kdyby však jen Amy věděla, co se v tašce opravdu nachází, jistě by také byla pořádně rozladěná. Do onoho ztraceného zavazadla totiž Daniel schoval zásnubní prsten, kterým chtěl svou přítelkyni překvapit. A teď byl drahý prstýnek s diamanty fuč.

Daniel samozřejmě ihned kontaktoval letiště s nadejí, že taška se přeci jen najde. Ovšem marně. Snubní prstýnek zmizel nadobro. Daniela tak zřejmě znova čeká návštěva klenotnictví...

ČTĚTE TAKÉ:

Fotila svatebčany a netušila, co se za ní děje! Těsně unikla smrti

Autor: bk

Diskuze