Zdeněk Macura a Jiří Kajínek - 1
Zdroj: Anna Vavríková / MAFRA / Profimedia
Ten ví všechno

Moralista Zdeněk Macura: Drsný VZKAZ k Jiřímu Kajínkovi!

19. 6. 2017

Proslavil se díky Ivetě Bartošové (†48) a Josefu Rychtářovi - Zdeňka Macuru pamatují lidé jako samozvaného hrdinu zesnulé zpěvačky. A teď se angažuje v kauze Kajínek!

Zdeněk Macura (43) se na sklonku života zpěvačky Ivety Bartošová mediálně zviditelnil díky lásce k ní a neustálým slovním přestřelkám s neurotickým Josefem Rychtářem (58). Po smrti zpěvačky o něm ještě bylo občas slyšet v souvislosti zastávání práv týraných žen, ale tímto (naštěstí) končí.

Teď ale o sobě dává znovu vědět! Tentokrát si vybral jednu z nejdiskutovanějších kauz posledního měsíce a tím je propuštění Jiřího Kajínka na svobodu. Co si o tom Zdeněk, který měl vždy na všechno názor, myslí?

Pro Expres.cz řekl, že i 22 let, které Kajínek seděl, mu přijdou jako dlouhá doma bez ohledu na to, jestli kajínek opravdu vraždil nebo ne. A proč se podle něj nedostal Kajínek na svobodu už dřív? „On kritizuje a obviňuje státní struktury, nebojí se také kritizovat vězeňskou službu. Jinak by zřejmě byl venku už dřív. Tento člověk vadí různým skrytým mafiím.“ No, pokud má tedy Zdeněk pravdu, omilostněný vězeň možná dlouho živý na svobodě nepobyde, protože je trnem v oku kdejakému gaunerovi, který pro kulku v hlavě nepůjde daleko...

Zdeněk Macura vymyslel seznamku pro týrané ženy, to budete koukat

Autor: bin

Diskuze