Zdroj: Prásk!
VIDEO

Monika Štiková se ostře pustila do dcery: Nezaslouží si mojí náklonnost! Měla by držet pusu

10. 3. 2018

Monika Štiková - matka českého bulvárního klanu umí pěkně rozvířit stojaté vody. Ale co teď dělá? A čím se živí? Vyrazili jsme to zjistit!

V případě Moniky Štikové to platí mnohonásobně a ona sama tomu v minulosti hodně pomohla. Obklopování se luxusem, rodinná honba za popularitou, a v poslední době i zajíček po jejím boku. Na rozhovor přišla pětačtyřicetiletá Monika s prodlouženými vlasy, výrazně nalíčená a očividně spokojená.

„Já jsem z velice bohaté rodiny. Vzala jsem si svého muže, který pocházel taky z dobrých poměrů, i když zdaleka ne z takových jako já,“ prozrazuje Monika. Štikovi se rádi chlubili svým honosným životem. Jenže na luxus musí být peníze! Kde je berou?

„Vyděláváme prací, víc neřeknu. Mám podíl ve školce. Mě neživí žádný muž,“ nechala se slyšet. Byly ale i doby, kdy rodina o velké peníze přišla.

A co Moničina slavná dcera Ornella? Ta si podle své matky o sobě myslí, že je největší českou hvězdou. Prý by ale radši měla "držet pusu a krok", myslí is její matka. Více se dozvíte ve videu.

Autor: mk

Diskuze