Osmany Laffita - 1
Zdroj: Profimedia
Snad se uzdraví

Módní návrhář Osmany Laffita se trápí kvůli zdraví svého mazlíčka: Je na tom prý velmi špatně!

9. 2. 2018

Módní návrhář Osmany Laffita (52), který se před nedávnem zúčastnil reality show Výměna manželek, se nyní obává nádoru. On i jeho manžel Guy doufají, že jde pouze o planý poplach. Nevědí si však rady. Jejich domácí mazlíček tygr Bagheera hodně zhubl a přestal jíst.

6 fotek
Osmany Laffita má svého tygra Bagheeru skoro jako dítě. Dává mu veškerou péči, jakou může a velmi ho miluje. Nyní se však trápí, že má nádor. S manželem Guyem Gheysensem (49) si už se šelmou nevědí rady. Nepomohl ani zvěrolékař.

„Všimli jsme si, že přestal jíst. Proto jsme v lednu zavolali zvěrolékaře, který ho musel uspat, odebral mu krev a udělal mu radiografii. Mysleli jsme, že má ucpaná střeva, kočkám se totiž někdy dělají ve střevech koule z chlupů, které si lížou. Dostal antibiotika a zlepšilo se to,“ řekl Blesk.cz Osmanyho manžel Guy.

„Byl mnohem hubenější, veterinář mu dal znovu narkózu a zjistil, že má špatný krevní obraz. Nikdo přesně neví, co mu je, ale u starších tygrů se vyskytují dvě nemoci. Jednak špatná funkce ledvin, což je způsobeno tím, že tygři jedí jen maso a málo pijí. A nebo to může být nádor, který je rozšířený někde v těch vnitřnostech,“ pokračoval s tím, že tygr je nyní zcela bez energie. Celé dny prospí.

Pokud by Bagheera trpěl a měl bolesti, nezbývalo by prý nic jiného, než ho dát uspat. "Osmany je na tom kvůli němu špatně, pochopitelně," dodal pro Blesk.cz Guy, který se kvůli "mazlíčkovi" trápí neméně. Naštěstí to prý zatím nevypadá, že by zvíře nějak trpělo, či mělo bolesti.

Autor: mk

Diskuze