Monika Koblížková a Leoš Mareš - 1
Zdroj: Profimedia
Je to tady!

Moderátor Leoš Mareš se tajně oženil! Kde si s Monikou řekli své ANO? Tohle vás překvapí

21. 2. 2018

Na podzim Leoš Mareš (41) svou partnerku Moniku Koblížkovou (35) požádal o ruku. Všichni spekulovali o velké svatbě v zahraničí. Teď se konečně vzali. Kde? Tohle byste nečekali...

9 fotek
Už dlouho se spekulovalo o tom, kdy že do toho Leoš Mareš konečně podruhé "praští". Nedávno totiž svou milou Moniku Koblížkovou požádal o ruku. O detailech svatby se oblíbený moderátor Leoš Mareš moc svěřovat nechtěl. Teď to přišlo! Jeden z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších moderátorů Česka se podruhé oženil!

Přísně tajná veselka se odehrála v úterý v piaristickém kostele v Litomyšli. „Bylo to zcela utajené. Na obřadu byl litomyšlský starosta Radomil Kašpar a také lanškrounský farář Zbigniew Czendlik,“ sdělil dle Hradeckého Deníku dobře informovaný zdroj z Litomyšle.

Po zásnubách bývalé módní editorky Moniky Koblížkové a Leoše Marše, které se odehrály v říjnu, všichni předpokládali, že chystají obrovskou honosnou svatbu někde v zahraničí. Nakonec velmi překvapili. Nyní si novopečení manželé užívají svatební cestu v Dubaji.

 

Autor: mk

Diskuze