Sophia Hadjipanteli - 1
Zdroj: Instagram
To je teda něco

Krásná dívka se chtěla něčím odlišovat. Lidem se teď při pohledu na ni dělá zle! FOTO

11. 10. 2017

Dívka se snažila prosadit v modelingu, ale konkurence je veliká. Nakonec však dostala nápad, jak se odlišit. Tohle si udělala. Pobouřila tak hodně lidí, ale získala si i nějaké příznivce.

12 fotek
Vysokoškolačka Sophia Hadjipanteli z Řecka odmalička snila o kariéře modelky. Je krásná a určitě měla šanci. Jenže podobných jako ona už je na světě hodně. Sophia však chtěla vynikat. Muselo ji tedy něco odlišovat. Jednoho dne dostala šílený nápad.

Aktuálním trendem na instagramových fotkách se stalo obočí v různých úpravách. Sophia se toho rozhodla využít. Nejendá se ale o žádné zvláštní úpravy, které by na svém obočí prováděla. Právě na opak. Přestala si trhat obočí!

Výsledek je docela šílený a vábně to rozhodně nevypadá. Sophia je velmi krásná a tlusté husté obočí ji spíše hyzdí. Ovšem jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Díky tomuto radikálnímu kroku si získala mnoho příznivců nejen na sociálních sítích.

Sledovanost jejího Instagramu náhle vzrostla na sto tisíc a příznivci přibývají. Mezi dalšími podobnými modelkami by se ztratila a ve velké konkurenci by bylo těžké uspět. Díky tlustému obočí se ale dostala do povědomí mnoha lidí a stala se velmi zapamatovatelnou. Svůj sen o modelingu si nakonec splnila.

Autor: mk

Diskuze