Romana Pavelková - 4
Zdroj: Klinika krásy Anděl
Zase v tom?

Modelka Romana Pavelková promluvila o dalším dítěti! Kdy se narodí?

26. 2. 2016

Romana Pavelková (31) shodila po porodu neuvěřitelných 17 kilo a vypadá snad ještě lépe než dřív. Ačkoli má doma půlročního syna, promluvila už o dalším potomkovi...

5 fotek
Zrzavá kráska Romana Pavelková si udržuje nejen kvůli reklamní kampani dokonalou postavu. Jak? Dvakrát týdně navštěvuje kliniku krásy a sem tam i cvičí. Na klinice se nechává ošetřit rázovou vlnou, která pomáhá zpevňovat pokožku a odstranit celulitidu.

Ačkoli má Romana doma půlročního Maxíka a kvůli vlastní firmě má práce až nad hlavu, myslí už na dalšího potomka. „Teď by to nešlo, ale druhé dítě chci. Až Maxíček půjde třeba do školky, tak to bude jiné. Já bych to ale určitě ráda zvládla do pětatřiceti, protože zase nechci být úplně stará máma. Já jsem také ze dvou dětí a je to zkrátka dobré, když dítě sourozence má a rozumějí si,“ prozradila Romana.

A tak má zrzka ještě čtyři roky na to, aby své předsevzetí splnila. Naštěstí se už nemusí bát, že by v těhotenství nakynula a už by nemohla dělat modelku. Sedmnáct kilo nabraných v prvním těhotenství totiž shodila během pár měsíců.

Autor: niž

Diskuze