Paola Saulino - 1
Zdroj: Instagram
Nezbednice, co drží slovo

Modelka, která slíbila lidem orální sex za jejich hlasy, slib splnila! Jak u toho vypadá?

12. 1. 2017

Paola Saulino (27) slíbila voličům orální sex výměnou za jejich “NE“ v následujících volbách. Všichni s napětím čekali, jestli dostojí svému bizarnímu slibu. A podle všeho opravdu dostojí.

13 fotek
Modelka se rozhodla rozjet opravdu netradiční kampaň. Žádné nudné billboardy vedle dálnice. Rovnou nabídla potenciálním voličům výměnný obchod. Když budou hlasovat pro zamítnutí návrhu parlamentní reformy, dostanou od ní za odměnu orální sex. A jak se zdá, její taktika zabrala. Protože návrh byl v Itálii zamítnut.

Proto se Paola rozhodla, že je na čase splnit svůj slib a rozjela turné s názvem: Pompa. Což v italštině znamená vulgární slangový termín pro orální uspokojování. Dokonce zveřejnila plakát, na kterém jsou termíny zastávek jejího turné. Její první zastávka se odehrála v Římě. Po celou dobu přidává Paola pěkně provokativní fotky.

Celé její počínání vyvolalo mezi lidmi masovou vlnu dohadů. Jedni tvrdí, že je celá věc jen reklamní tah, druzí se zase zarytě dušují, že je to pravda, ale že všichni zúčastnění podepsali smlouvu o mlčenlivosti. Jedněm se její nápad líbí a druzí ji zase odsuzují. Musíte ale uznat, že to byl opravdu zajímavý a netradiční nápad, který se Paole nakonec vyplatil.

Autor: mic

Diskuze