Sam Standerwick - 1
Zdroj: facebook.com
To je hrozné

Zdravý a nadějný kulturista ( †25) šel večer spát! Z postele už ráno nevstal

3. 10. 2017

Sam Standerwick ( †25) zemřel tragickou smrtí těsně před tím, než stihl svou přítelkyni požádat o ruku. Příčina jeho smrti je děsivá.

6 fotek
Sam Standerwick z Conwy v severním Walesu strávil noc s kamarády a po té se vrátil do svého hotelového pokoje. Usnul a už se nikdy neprobudil!

Vyšetřování prokázalo, že zemřel na srdeční selhání, i přes to, že byl naprosto zdravý a ve skvělé kondici. Ze 70 % se mu zablokovala koronární tepna. Jeho otec, který poskytl rozhovor pro Wales Online, řekl: „Jeho srdce nemělo dostatek síly, aby pokračovalo. Prostě ve spánku přestalo bít. Nemohli jsme tomu uvěřit. Devět týdnů jsme čekali na zprávy z vyšetřování a vedlo nás to k bláznivým myšlenkám. Přemýšleli jsme, čím to je. Dal mu někdo drogy? Bylo to aneurysma mozku? Usnul a prostě se jen nevzbudil? Je to srdcervoucí. Kdybych tehdy věděl, co vím teď, byl by Sam stále tady.“

Při šetření se totiž dozvěděl, že jeho syn trpěl srdečními palpitacemi. V noci před smrtí mu dokonce prý silně bušilo srdce a jeho matka mu řekla, aby se kontroloval a navrhla mu, že mu na druhý den domluví schůzku u lékaře. On to však odmítl s tím, že se má sejít s kamarády z Liverpoolu a odložil návštěvu lékaře na další týden. To se mu stalo osudným!

Rodiče pak nakonec zjistili, že měl Sam v plánu požádat svou přítelkyni Kim Fisherovou o ruku. V jeho pozůstalosti nalezli zásnubní prsten. Kim o smrti svého přítele zveřejnila příspěvek na sociálních sítích. Napsala, že je jejím strážným andělem a že jí chybí víc, než může slovy popsat.

Autor: mk

Diskuze