James Malcolm - 1
Zdroj: Twitter
Tak to je (foto)bomba!

FOTO: Mladík si dělal selfie na letišti. Vůbec netušil, jaká slavná osobnost sedí za ním!

21. 1. 2017

Znáte to, chcete si udělat selfie na letišti a na fotku vám vleze nějaký člověk. Něco podobného se stalo jednomu mladíkovi, kterému však do záběru vlezla slavná osobnost. Nejkurióznější bylo, že vůbec netušil, s kým má tu čest! Kdo se mu na fotce objevil?

3 fotky
Mladý komik James Malcolm zveřejnil na Twitteru své selfie. Okamžitě se o něj začali lidi zajímat. Nebylo to tím, že by byl mladík nadpřirozeně krásný. Lidi zaujal slavný zpěvák Nick Cave (59), který seděl kousek za ním. Lidé chlapci okamžitě začali psát, jak se mu povedlo vypátrat tak slavnou celebritu. On ale vůbec neměl tušení, kdo zpěvák je! 

James je začínající komik na Novém Zélandu, proto mu lidé moc nevěřili, že neměl tušení o koho se jedná. On se však nevzdal a tvrdí, že je to tak a měl pouhé štěstí. Jakmile viděl, že si od zpěváka lidé nechávají podepsat trička, přišel ještě blíže a vyfotil se s ním. Pak se na sociální síti lidí ptal, kdo to je a jestli ho někdo nezná.

Nick Cave (59) je australský zpěvák, hudební skladatel, textař a herec. Působí ve skupině Nick Cave and the Bad Seeds. Slavný je od sedmdesátých let, a tak není divu, že ho mladší generace neznají. I tak si ale James vyslechl spoustu výčitek, že by si měl doplnit své hudební vzdělání! Vy byste ho poznali?

 

Autor: Beat

Diskuze