Zdroj: YouTube.com
Z toho mrazí...

DĚSIVÉ VIDEO: Češi jeli na kole v lese, když vtom se na ně vyřítil medvěd! Zareagovali správně?

9. 5. 2017

Alan Pukowiec si se svou partou udělal cyklovýlet do hor na Slovensku a celý adrenalinový zážitek si natočil na kameru. Kluci nečekali, že jim do cesty vběhne divoké zvíře a půjde jim o život! Co se stalo?

Pokud jste milovníkem cyklistiky a rádi jezdíte v přírodě, tak asi jediné, co byste si opravdu nepřáli potkat, je nějaké divoké zvíře. Takové setkání s medvědem by si snad nepřál nikdo z nás, protože může jít o život. Přesně takové nečekané překvapení nedávno potkalo Čechy, kteří se vydali zdolávat na horských kolech pohoří Velká Fatra na Slovensku.

Parta milovníků adrenalinu se vydala do střediska Bikepark Malino Brdo nedaloko Rožumberoka, který je vyhledávaným místem všech fanoušků vysokohorské cyklistiky. Trať plná kamenů, kořenů a jiných překážek byla pro ně výzvou a Alan Pukowiec se rozhodl, že celou akci natočí. Netušil, že tou největší a nebezpečnou překážkou jim bude obrovské zvíře!

Video začíná tím, jak Alan Pukowiec natáčí jízdu svou a svého kamaráda a velkou rychlostí sjíždějí stezku plnou kamenů a zatáček, když najednou z pravé strany vyběhne medvěd a namíří si to právě k jeho kamarádovi.Ten zpomaluje, stejně tak jako Alan. Naštěstí medvěd nechal muže být a utekl zpět do lesa. Zděšený Čech se otáčí a vydává se za Alanem. Není pochyb, že jim oběma spadl kámen ze srdce! „Objevil se tam z ničeho nic. Křičel jsem na kamaráda, kterého pronásledoval, ať zastaví. Po chvíli mě uslyšel. Bál jsem se o něho," řekl Alan Pukowiec pro TN.cz.

A jak byste se zachovali v takové situaci vy?

Autor: ham

Diskuze