Pizzeria - 1
Zdroj: Profimedia
Proti gustu...

Mladík si koupil pizzu a při placení zjistil, že nemá peníze! Neuvěříte, co místo nich obsluze nabídl

4. 3. 2017

Už jste zažili tu trapnou situaci, kdy jste neměli v restauraci čím zaplatit? Někdy stačí jen zapomenout peněženku nebo si objednat příliš drahé jídlo a problém je na světě. Tento mladík si s tím nedělal hlavu a malér se pokusil vyřešit opravdu originálně.

Restaurace si hosty nevybírá! Své o tom už vědí zaměstnanci podniku v Korunní ulici. Do jejich pizzerie zavítal pohledný dvaadvacetiletý mladík, který si objednal velkou pizzu a dobré pití. Na tom není nic divného, takových chlapců projdou denně restaurací desítky. Problém nastal, až když došlo na placení. Neměl u sebe ani korunu. Plán, jak zaplatit, mu ale nechyběl.

Rozhodl se částku uhradit vlastním tělem. Začal obsluze nabízet sexuální služby. Ta jen nevěřícně koukala, takže aby je přesvědčil, začal se na místě obnažovat a uspokojovat se. To už bylo na číšníky moc a zavolali policii.

Ta dorazila během pár minut a nahého mladíka zpacifikovala. Poté byl místo sexuálního románku odvezen na stanici a vyslýchán. Není jisté, jestli se jednalo o šílence nebo jen zdrogovaného výtržníka. Případ se proto dál prošetřuje. Rozhodně mu to za těch pár korun nestálo.

Autor: Beat

Diskuze