Zdroj: Instagram
Proč to nikoho nenapadlo dříve?

Mladá matka dostala GENIÁLNÍ nápad: Tohle vyřeší vaše problémy s krkáním jednou provždy!

19. 6. 2017

Mladá matka Sophie Cachia, která se na mateřské baví jako blogerka a youtuberka, přišla s parádní myšlenkou. Umí vyřešit dost zásadní a častý problém asi každé matky - odříhnutí!

Sophie Cachia je mladá maminka, která si čas na mateřské dovolené krátí tím, že natáčí videa. V těchto nahrávkách radí ženám, jak se starat o děti. Tentokrát přišla s radou, jak přimět miminko, aby si odkrklo. Video se stalo hitem a její trik se šíří rychlostí blesku.

Základem je si sednout a položit si miminko na klín a to tak, aby k vám sedělo zády. Pak ho stačí trochu naklonit a držet tak dlouho, dokud si potomek sám od sebe neříhne. Může to znít běžně, ale spousta maminek na tento způsob nepřišla a nevyužila ho.

Tuto radu už vyzkoušely tisíce maminek a většina z nich byla spokojena. Všechny jsou Sophii vděčné a už se nemohou dočkat dalších videí plných triků. Sofie ale i nadále zůstává skromná a tvrdí, že její rady vždy nemusí fungovat a každá maminka by si měla najít takový způsob, který bude vyhovovat hlavně jí.

 

Autor: Beat

Diskuze