Karel Gott a Ivana Gottová - 2
Zdroj: Profimedia
Fanoušci jásají!

ŠŤASTNÁ NOVINKA: Karel Gott po všech komplikacích potěšil fanoušky! Na tohle jsme čekali

21. 4. 2017

Fanoušci se konečně dočkali. Mistr Karel Gott (77) oznámil velkolepou novinku, na kterou všichni netrpělivě čekali. O co se jedná?

5 fotek
Dlouho dobu se spekulovalo o tom, že Karlu Gottovi už docházejí síly a všichni fanoušci se strachovali, jestli Mistr bude ještě vůbec někdy vystupovat. Od té doby, co Karel vyhrál svůj boj nad zákeřnou rakovinou, sice nějaké koncerty proběhly, nicméně ty byly přístupné pouze pro uzavřenou společnost. Řada lidí se tak začala bouřit, že na své fanoušky Mistr „kašle.“

Karel Gott je pověstný tím, že si svých příznivců naopak velmi váží a nyní je potěšil zprávou, na kterou všichni dlouho čekali. Mistrova tisková mluvčí Aneta Stolzová oznámila, že Karel 31. května chystá velkolepý koncert v Divadle Hybernia, který ponese příznačný název Karel Gott still aLIVE.

„Představte si, stále žiju,“ by se dal volně přeložit název dlouho očekávaného koncertu. Nutno podotknout, že název je to vskutku dokonalý. „Po nedobrovolné pauze, která byla způsobena mými zdravotními problémy, cítím, že prožívám jakýsi restart. Vracím se na pódia za svými příznivci,“ uvedl dle Expres.cz Karel Gott, který se na své fanoušky jistě těší stejně jako oni na něho.

Autor: mic

Diskuze