Zuzana Jandová - 1
Zdroj: Instagram
Už toho bylo moc

Modelka Zuzana Jandová se zhroutila! Je na uzavřeném oddělení v Bohnicích

26. 10. 2016

Zuzana Jandová (29) vybojovala v roce 2008 titul nejkrásnější dívky České republiky. Od té doby byla v jednom kole, až teď ale zjistila, že zdraví má člověk jen jedno a musí si ho, zvlášť po psychické stránce, pořádně hýčkat.

10 fotek
Krásná modelka měla na přehlídkových molech vždy velké úspěchy. Dokonalou postavu si udržovala pravidelným cvičením, často cestovala a fotila jednu kampaň pro světové značky za druhou. Poslední dobou ale totálně změnila přístup nejen sama k sobě, ale také přístup k životu. 

Na facebookovém profilu Jandové se začaly objevovat články, které mají blízko k nadpřirozeným věcem. Zuzka se začala soustředit na duševní zdraví. Přerostl jí snad realný život přes hlavu?

Podle informací Blesku.cz je Jandová od víkendu na uzavřeném oddělení Psychiatrické léčebny v Bohnicích, kam za ní může jen nejbližší rodina. Na oddělení modelku odvezla kamarádka, která u kolapsu přímo byla. 

Podle dostupných informací nic nenasvědčovalo tomu, že by modelka byla v poslední době v psychické nepohodě. Naopak působila uvolněně a vesele. Médiím dokonce sdělila, že se konečně naučila mít ráda samu sebe a že jí to v mnoha směrech hodně pomohlo. 

Jak mohlo u mladé a úspěšné ženy dojít k tam rychlému zdravotnímu zvratu, se jistě časem dozvíme. Do té doby, můžeme nad důvody pouze spekulovat... Zuzce ale držíme palce, ať se z toho brzy dostane!

Autor: sim

Diskuze